Bridelle Style Guide BEACH 2

by poniedziałek, 17 maja, 2021


 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BEACH

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

róż / żółty / orange / blady róż / szary

 

Kolory uzupełniające

złoto / morela / mocca

 

Kwiaty

róża / peonia / chryzantema / dalia / jaskier

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

cytrusy

naturalne materiały

antyki

 

 

 

1. Przepiękna kompozycja kwiatowa o luźnym i pozornie niedbałym pokroju przykuwa wzrok mandarynkowymi daliami, które podkreślają pastelową aranżację.

2. Przyjęcie pod gołym niebem to doskonała propozycja na wakacyjne śluby albo romantyczną podróż poślubną. Od lat na liście ulubionych kierunków królują Tajlandia, Kambodża, Bali, Meksyk oraz wyspy na oceanie indyjskim – Mauritius i Malediwy (dostępne w ofercie Itaki).

3. Wygodne, miękkie, tapicerowane meble są niezbędnym elementem strefy wypoczynkowej na weselu. Wiele lokali dysponuje takimi meblami, a jeśli nie, to możecie je wypożyczyć w coraz liczniej występujących wypożyczalniach mebli eventowych.

4. Cytryny to świetny motyw przewodni dla wakacyjnych aranżacji. Kolor owoców złagodzono dodatkiem ekologicznego papieru. Akwarelowy malunek idealnie sprawdził się na wyrafinowanej papeterii.

5. Luźny i asymetryczny bukiet ślubny podkreślił lekką stylizację panny młodej. Dodatek mandarynkowych dalii nadał bukietowi wyrazisty charakter.

6. Lniane serwetki i owoce cytryn (całe i przekrojone) nadały stołowej aranżacji cudowny, naturalny styl. Dodatek świec w kolorze szarości idealnie komponował się z jasnymi kwiatami.

 


zdjęcia: PINTEREST