Bridelle Style Guide BEACH 3

by poniedziałek, 17 maja, 2021


 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BEACH

 

 

Styl uzupełniający

tropicana

 

Kolory przewodnie

ciemna zieleń / zieleń / zgaszona zieleń / biel / złoto

 

Kolory uzupełniające

blady róż / miedź / żółty

 

Kwiaty

róża / storczyk / hortensja / asparagus / frezja

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

Hawaje

geometria

kaligrafia

 

 

 

1. Drewniane znaki to doskonały pomysł, aby poinformować gości o najważniejszych punktach na mapie ślubnego obiektu. Jeśli wybierzecie na swój ślub odległe destynacje (Hawaje, Wietnam, Tajlandia, Bali), zadbajcie o pomoc lokalnego konsultanta. Większość z nich posługuje się językiem angielskim.

2. Kolorowe szkło to zawsze dobry pomysł, jeśli ślub jest zaaranżowany na bazie jednego, podstawowego koloru. Ciemnozielone szkło idealnie komponuje się z eleganckim złotem i ponadczasową bielą.

3. Bukiet i wianek są niezastąpione w przypadku stylizacji druhen na ślubie w stylu tropicana. Wykorzystaj liście monstery, bananowców i kwiaty storczyka. Te rośliny najlepiej podkreślają egzotyczny styl ślubu.

4. Geometryczne świeczniki pięknie komponują się z egzotycznymi, niskimi kompozycjami. Po zmroku światło świec wydobędzie z kompozycji fakturę i kształt.

5. Pergola ozdobiona tropikalnymi kwiatami i liśćmi to must have na plażowym ślubie!

6. Oryginalny pomysł na winietki ślubne – kaligrafowane egzotyczne liście. Cudnie będą wyglądać na stołach i będą piękną pamiątką dla gości.

 


zdjęcia: PINTEREST