Bridelle Style Guide BEACH 5

by poniedziałek, 17 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BEACH

 

 

Styl uzupełniający

romantic

 

Kolory przewodnie

róż / żółty / mandarynka / wanilia / stare złoto

 

Kolory uzupełniające

miedź / ananas / mocca

 

Kwiaty

róża / klematis / kosmos / goździk / jaskier

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

Rozważna i Romantyczna

dzika plaża

tęcza

 

 

 

1. Papeteria wykonana na papierze czerpanym jest bardzo stylowa. Wystarczy wykończyć ją jedwabnymi wstążkami, aby nadać jej lekki charakter.

2. Zwiewna suknia ślubna z tiulową spódnicą to must have na plażowy ślub! Stopy ozdóbcie koronkowymi wiązaniami lub bransoletkami i pierścionkami w stylu boho.

3. Kwadratowe talerze nadadzą stołom weselnym oryginalny styl. Zadbajcie o piękne sztućce, które są również ozdobą stołu.

4. Kwiatowe girlandy są najpiękniejsze, gdy łączą różnorodne gatunki kwiatów, o różnych odcieniach, pokrojach i fakturach płatków. Taka kompozycja sprawia wrażenie żywej.

5. W pastelowym bukiecie warto dodać kilka mocniejszych akcentów, np. żółtych, aby podkreślić kolorystykę pozostałych kwiatów.

6. Ombre kobierzec z kwiatów to ponadczasowa dekoracja stołów, która w każdej aranżacji wywoła efekt WOW!

 


zdjęcia: PINTEREST