Bridelle Style Guide BOHEMIAN 3

by wtorek, 20 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BOHEMIAN

 

 

Styl uzupełniający

organic

 

Kolory przewodnie

ciemna zieleń / biel / mosiądz / wielbłądzia wełna / brąz

 

Kolory uzupełniające

mocca / ecru / len

 

Kwiaty

róża / peonia / jaskier / ostróżka / dalia

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

geometria

sukulenty

naturalne materiały

 

 

1. Pomysł, aby na gości czekały podczas plenerowego ślubu parasolki przeciwsłoneczne i wachlarze jest wyśmienity, jeśli wasza uroczystość odbędzie się w okresie maj-wrzesień.

2. Boho to luz i wolność, dlatego jeśli marzysz o rozwianych wiatrem włosach, nie krępuj się i wybierz taką stylizację!

3. Styl bohemian doskonale komponuje się z egzotycznymi roślinami i kwiatami. Protea to jedna z najpiękniejszych afrykańskich roślin, które są chętnie wykorzystywane na ślubach.

4. Boho to nie tylko żywe kolory, ale także suche rośliny w naturalnych kolorach. Włączcie do bukietów trawy i suszone liście, aby nadać mu dramatyzmu.

5. Obowiązkowym elementem stylizacji dla flower girls w stylu boho są kwiatowe wianki!

6. Garnitur dla pana młodego w stylu boho może być w jasnym kolorze, np. z wielbłądziej wełny o przyjemnym, zgaszonym odcieniu pustyni.

 


zdjęcia: PINTEREST