Bridelle Style Guide BOHEMIAN 2

by wtorek, 20 kwietnia, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BOHEMIAN

 

 

Styl uzupełniający

al fresco

 

Kolory przewodnie

biel / róż / lawenda / zgaszona zieleń / słomka

 

Kolory uzupełniające

błękit / brzoskwinia / mocca

 

Kwiaty

róża / peonia / wax / goździk / groszek pachnący

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

koralowce, ukwiały, rozgwiazdy

różowy kwarc

naturalne materiały

 

 

 

1. Boho jest niesamowicie eklektyczną stylistyką. Można w niej łączyć praktycznie wszystkie elementy. Jak choćby ukwiały i kamienie półszlachetne!

2. Kwiaty w stylizacji bohemian są luźne, lekkie i szalone! Asymetryczne kompozycje sprawdzą się idealnie.

3. Panna młoda w stylu bohemian kocha seksowny styl! Koński ogon z wplecionymi piórami będzie idealny w tej stylistyce!

4. Koronkowe suknie są najbardziej charakterystycznym elementem stylizacji boho.

5. Słynne fotele pawie w białym kolorze sprawdzą się idealnie w kąciku chill out na boho weselu.

6. Niskie kompozycje kwiatowe, to propozycja na podłużne weselne stoły. Nie przesłaniają one widoku siedzących naprzeciwko siebie gości.

 


zdjęcia: PINTEREST