Bridelle Style Guide BOHO 10

by piątek, 9 lipca, 2021
v

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BOHO

 

 

Styl uzupełniający

tropicana

 

Kolory przewodnie

stare złoto / brąz / beż / rudy / amarant

 

Kolory uzupełniające

brudna lawenda / oliwka / różowe złoto

 

Kwiaty

kosmos / peonia / róża / bugenwilla / protea

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Bali

owoce egzotyczne

trawy pampasowe

 

 

 

1. Dodatek dużych owoców egzotycznych w aranżacjach na stołach jest świetnym pomysłem, jeśli chcecie wprowadzić oryginalny element dekoracyjny, który na dodatek jest niedrogi i wypełnią sporą przestrzeń. Sprawdzą się papaje, melony, cytrusy, arbuzy.

2. Bukiet z traw ozdobiony jedwabną wstążką jest urzekający w swojej prostocie!

3. Papeteria ślubna z elementami graficznymi akwarelowych plam idealnie pasuje do boho stylizacji. Eklektyczne połączenie różnych motywów dodaje aranżacji niepowtarzalnego uroku.

4. Zderzenie dwóch energii w symbolicznej, okrągłej instalacji zapiera dech w piersiach! Z jednej strony ozdobione suszonymi trawami pampasowymi, z drugiej zielonymi liśćmi eukaliptusa. Przepiękna personalizacja dwojga zakochanych osób!

5. Suknia ślubna w kolorze nude ozdobiona błyszczącymi cekinami jest idealną propozycją na plażowy ślub w stylu boho.

6. To, że główna paleta kolorów na ślubie jest w odcieniach ziemi, wcale nie oznacza, że nie możecie dodać kolorów! Wręcz przeciwnie! Pełen eklektyzm! Dodatek kwiatów w odcieniu amarantu świetnie podkreślił stonowaną kolorystykę.

 


zdjęcia: PINTEREST

styl boho wesele