Bridelle Style Guide DECADENCE 6

by poniedziałek, 12 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

DECADENCE

 

 

Styl uzupełniający

vintage

 

Kolory przewodnie

brąz / beż / sienna / mocca / biel

 

Kolory uzupełniające

stare złoto / złoto / szampan

 

Kwiaty

anturium / anemon / róża / gipsówka / chryzantema

 

Pora roku

lato / jesień / zima

 

Inspiracje

trawy pampasowe

pustynia

słońce

 

 

 

1. Stół ozdobiony świecami to patent na oryginalną dekorację. Jeśli chcecie podkreślić znaczenie stołu pary młodej, ustawcie przed nim szklane ogromne wazony z suszonymi trawami.

2. Trudno wyobrazić sobie równie spektakularną aranżację miejsca zaślubin. Instalacja przypominająca kształtem słońce z nieregularnej długości promieniami i dramatyczne, rozłożyste kompozycje z traw stworzyły zjawiskowy efekt!

3. Druhny w białych sukniach to nadal kontrowersyjny temat, ale trudno odmówić uroku takiej stylizacji, szczególnie jeśli suknia panny młodej odróżnia się kolorem oraz tkaniną.

4. Opaska przypominająca promienistą aureolę była najważniejszym elementem nieprawdopodobnej stylizacji panny młodej.

5. Bukiet z białych, kremowych i bladoróżowych kwiatów przepięknie podkreślił hollywoodzką stylizację panny młodej.

6. Niskie kompozycje z jasnych kwiatów pięknie nawiązywały kolorystyką do całej aranżacji. Trend all in white jest bardzo wymagający, ale niezwykle efektowny!

 


zdjęcia: PINTEREST