Bridelle Style Guide BOHO 8

by piątek, 9 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BOHO

 

 

Styl uzupełniający

al fresco

 

Kolory przewodnie

oliwka / brudna zieleń / granat / beż / mocca

 

Kolory uzupełniające

szary / brudna mandarynka / brąz

 

Kwiaty

dalia / rumianek / chryzantema / ostróżka / naparstnica

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Maroko

garden party

slow food

 

 

 

1. Nie obawiajcie się jasnych kreacji druhen. To częsty dylemat, czy wypada, aby druhny miały jasne, a nawet białe sukienki. Wypada! Trend all in white jest bardzo modny i często spotykany na ślubach.

2. Wielopiętrowy tort wymaga solidnej podstawy. Patera z pnia drzewa sprawdzi się w tej roli idealnie. Naturalny materiał nawiązuje do stylistyki al fresco i podkreśla leśno-wiejski styl realizacji.

3. Jeśli dysponujecie terenem, na którym można zaaranżować strefy relaksu, zadbajcie o legowiska dla gości. Stare, ale czyste dywany oraz poduchy i pufy będą do tego celu idealne.

4. Naturalistyczne instalacje z kwiatów, traw, zbóż i roślin pięknie ozdobią miejsce wesela w plenerze. Wybierajcie sezonowe i lokalne rośliny, aby mieć gwarancję ich odporności na wysoką temperaturę i wielogodzinny brak wody.

5. Detale robią robotę! Skarpetki w paski dla pana młodego i drużbów pięknie scalą męskie stylizacje.

6. Na weselu w stylu al fresco nie może zabraknąć świeżego, regionalnego i nieprzetworzonego jedzenia. Wyeksponowane w towarzystwie owoców, warzyw, kwiatów i zbóż przyciągnie wzrok i zachwyci każdego gościa!

 


zdjęcia: PINTEREST