Bridelle Style Guide BOHO 7

by piątek, 9 lipca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BOHO

 

 

Styl uzupełniający

decadence

 

Kolory przewodnie

musztarda / niebieski / lawenda / różowy / rudy

 

Kolory uzupełniające

miedź / miodowy / beż

 

Kwiaty

róża / ostróżka / mikołajek / czosnek ozdobny / peonia

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

pustynia

hippie

lata 70.

 

 

 

1. Welurowe wstążki i dodatki, np. buty są szalenie modne! Welur pięknie odbija światło i w zależności od kąta padania, zmienia się kolor. Welurowe wstążki warto wykorzystać do dekorowania zaproszeń, oparć krzeseł i oczywiście bukietów ślubnych.

2. Piękny tort wymaga pięknej oprawy. Zadbaj o kolorową paterę, na której zostanie wyeksponowane ciasto. Warto zaplanować kilka małych tortów, które będą pięknie wyglądać na różnorodnych barwnych, szklanych paterach.

3. Drużbowie pana młodego w niestandardowym kolorze garniturów to strzał w 1o! Tego typu kolorystyka sprawdzi się na mniej formalnych uroczystościach.

4. Bukiety na kole są nadal modne! Pięknie prezentują się ozdobione dużą ilością wstążek, które romantycznie powiewają na wietrze.

5. Podłużne stoły skutecznie wyparły okrągłe z plenerowych przyjęć, które odbywają na na niewielkich działkach. Aby dodać urozmaicenia szpalerowi krzeseł, ustawiono na przemiennie ten sam model, ale w różnych odcieniach drewna.

6. Niskie kompozycje kwiatowe z dodatkiem traw i suszonych egzotycznych liści dodają uroku boho stołom.

 


zdjęcia: PINTEREST