Bridelle Style Guide BOHO GLAMOUR 3

by środa, 19 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BOHO GLAMOUR

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

błękit / blady róż / szarość / złoto / róż

 

Kolory uzupełniające

ecru / morela / mocca

 

Kwiaty

róża / eustoma / jaskier / klematis / szachownica

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

pałacowe wnętrza

stare ryciny botaniczne

naturalne materiały

 

 

 

1. Niebieska bryła tortu ozdobiona świeżymi kwiatami wygląda niezwykle stylowo! Bryła ciasta jest bardzo elegancka i glamour, a dodatek kwiatów jest elementem boho.

2. Eleganckie sztućce i tkaninowe serwetki obowiązkowo muszą znaleźć się na stole weselnym. Elementem boho jest stare szkło i różnorodne kieliszki. W tej stylistyce możecie zaszaleć i ustawić na stole różnorodne wzory i kolory szkła.

3. Rozłożysty bukiet z różnorodnych gatunków kwiatów jest kwintesencją stylu boho glamour. Delikatne kolory spójnie przenikają się tworząc cudowną kompozycję.

4. W stylu boho glamour wszelkie reprodukcje starych rycin botanicznych są przysłowiowym strzałem w 10. Elegancka papeteria z motywami kwiatowymi, wykończona jedwabnymi wstążkami prezentuje się bardzo stylowo.

5. Rozłożysta i lekka suknia łączy w sobie nonszalancję boho i wyrafinowanie glamour. Połączenie idealne! Suknia o wielowarstwowej spódnicy wykonanej z tiulu jest idealną propozycją na śluby w tym stylu.

6. Mniej znaczy więcej. O tej prawdzie wielokrotnie pisano! I sprawdza się ona zwłaszcza na ślubach, gdzie łączy się przeciwstawne stylistyki. Eleganckie sztućce i talerze to element glamour. W kontrze do niego użyto boho tkaniny i luźnych kompozycji kwiatowych.

 


zdjęcia: PINTEREST