Bridelle Style Guide BOHO GLAMOUR 2

by środa, 19 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BOHO GLAMOUR

 

 

Styl uzupełniający

tuscany

 

Kolory przewodnie

brudy róż / miedź / zgaszona zieleń / brąz / złoto

 

Kolory uzupełniające

butelkowa zieleń / morela / mocca

 

Kwiaty

róża / peonia / akacja / ostróżka / jaskier

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

Toskania

stara porcelana

antyki

 

 

 

1. Kolorowy tusz to świetny patent na papeterię ślubną. Najczęściej spotykany jest czarny lub szary druk, a przecież kolorem można genialnie zaakcentować styl poligrafii ślubnej.

2. Styl tuscany to magiczne połączenie elegancji i natury. Drewniane krzesła i stół, a w kontrze kryształowy żyrandol. To kwintesencja stylu boho glamour.

3. Pastelowe kwiaty w połączeniu z ciemną zielenią liści są najlepszą opcją na ślub w stylu toskańskiego boho. Wykorzystajcie liście oliwnika, który bardzo przypomina liście oliwki.

4. Prosty biały tort ozdobiony zielonymi liśćmi prezentuje się niesamowicie stylowo. Nie potrzeba wiele, aby stylizacji nadać toskański rys.

5. Panna młoda w stylu boho glamour, z toskańskimi akcentami to przede wszystkim 100% naturalności! Rozpuszczone włosy z wplecionym weń kwiatami prezentują się bardzo romantycznie.

6. Złote dodatki w stylizacji boho glamour są niezastąpionym dodatkiem. Talerze ze złotym rantem, złote sztućce czy kieliszki ze złotym brzegiem prezentują się niezwykle elegancko.

 


zdjęcia: PINTEREST