Bridelle Style Guide BOHO GLAMOUR 5

by środa, 19 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? W czasach, gdy mężczyźni wybierają między grą w pokera, zakładami sportowymi a automatami do gry, takimi jak popularna gra Magic Target od Wazdan. Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BOHO GLAMOUR

 

 

Styl uzupełniający

whimsical

 

Kolory przewodnie

róż / brudny róż / czekolada / herbata / mauve

 

Kolory uzupełniające

złoto / morela / mocca

 

Kwiaty

róża / kosmos / eustoma / lilia / skabioza

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

pałacowe wnętrza

stara porcelana

Prowansja

 

 

 

1. Brudne pastele z dodatkiem ciemniejszych akcentów kolorystycznych to idealna propozycja na ślub w stylu boho glamour z elementami whimsical.

2. Welurowe tasiemki to hit tego sezonu! Ich miękka faktura i piękne kolory idealnie komponują się z papeterią wykonaną na papierze czerpanym.

3. Bezowy torcik udekorowany świeżymi kwiatami to kwintesencja kapryśnego stylu whimsical! Urocze słodkości możecie wyeksponować na kryształowych paterach, które są jednocześnie boho i glamour.

4. Chcesz być boho i glamour panną młodą? Spójrz na tę propozycję! Cudowna kreacja z trójwymiarowymi kwiatami, dużym dekoltem na plecach i szerokimi rękawami to boho glamour w jednym!

5. Świece są niezbędnym elementem dekoracyjnym na stołach boho glamour. Wyeksponowane w szklanych, prostych świecznikach prezentują się nowocześnie i romantycznie.

6. Kolorowe talerze to jeden ze znaków charakterystycznych dla stylu boho. Ręcznie kaligrafowane winietki i lniana serwetka nadadzą nakryciom elegancki styl.

 


zdjęcia: PINTEREST