Bridelle Style Guide VILLAGE VILLA 1

by czwartek, 20 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

VILLAGE VILLA

 

 

Styl uzupełniający

al fresco

 

Kolory przewodnie

malina / róż / miedź / złoto / royal blue

 

Kolory uzupełniające

granat / zgaszona biel / błękit

 

Kwiaty

róża / peonia / lewkonia / ostróżka / dalia

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

koronka

Toskania

slow food

 

 

 

1. Stoły z regionalnymi przysmakami to jeden z obowiązkowych elementów na ślubach w stylu village villa.

2. Nakrycia ozdobione gałązką oliwki sprawdzą się na weselach w stylu północnowłoskim.

3. Pan młody w stylizacji village villa to ponadczasowa elegancja z nutką nonszalancji. Garnitur w kolorze granatowym w kratę to idealny wybór na wesele w eleganckiej willi.

4. Marzysz o stylizacji nawiązującej do posiadłości ziemskich? Wybierz elegancką, ale seksowną kreację o rozkloszowanym dole.

5. Ręcznie robione słodkości to wyrafinowany dodatek na przyjęcie weselne. Warto wyeksponować ciasteczka, czekoladki i praliny na eleganckiej paterze w towarzystwie owoców sezonowych.

6. Papeteria ozdobiona pieczęciami lakowymi to nawiązanie wprost do XIX-wiecznej sztuki pisania listów. Jeśli chcesz nadać zaproszeniom wyjątkowy charakter, kup repliki stylowych znaczków i naklej je na koperty, które wręczysz gościom.

 


zdjęcia: PINTEREST