Bridelle Style Guide COACHELLA 3

by wtorek, 25 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

COACHELLA

 

 

Styl uzupełniający

al fresco

 

Kolory przewodnie

brudny róż / orzech / nude / purpura / malinowy róż

 

Kolory uzupełniające

złoto / czerń / mocca

 

Kwiaty

róża / protea / alstromeria / tulipan / banksja

 

Pora roku

wiosna / lato / jesień

 

Inspiracje

plaża

rock’n’roll

regionalne przysmaki

 

 

 

1. Uwielbiamy pierścionki zaręczynowe z historią! Biżuteria przekazywana z pokolenia na pokolenie ma w sobie niezwykłą moc i symbolikę!

2. Regionalne smakołyki, sezonowe owoce i warzywa to must have na stołach weselnych w stylu al fresco. Sięgaj do tradycji kulinarnych regionu, kraju, ale także swojej rodziny. Niech znajdą się na stołach przysmaki z Waszego dzieciństwa!

3. Brudne pastele w ciepłych odcieniach genialnie komponują się ze stylistyką Coachella. Druhny w sukniach o kolorze nude, pudrowego różu czy cafe au lait będą wyglądać zjawiskowo!

4. Co powiecie na takie przyjęcie weselne? Idealna opcja na kolację z przyjaciółmi w kameralnym gronie. Zorganizujcie takie przyjęcie dla najbliższych znajomych zamiast tradycyjnego wesela, jeśli nie jesteście fanami całonocnych imprez.

5. Prawdziwa panna młoda w stylu Coachella! Ramoneska, koronkowa suknia, wianek i dziki bukiet! Czyż nie jest to przepiękna stylizacja?!

6. Tort weselny w stylu al fresco powinien być ozdobiony świeżymi owocami lub kwiatami. Wystarczy kilka kwiatostanów, aby biała bryła ciasta zyskała oryginalny wygląd. Wyplatana z trawy morskiej podkładka pięknie podkreśliła naturalny charakter ekspozycji.

 


zdjęcia: PINTEREST