Bridelle Style Guide COACHELLA 2

by wtorek, 25 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

COACHELLA

 

 

Styl uzupełniający

boho

 

Kolory przewodnie

zgaszony żółty / miedź / zgaszona zieleń / brąz / rudy

 

Kolory uzupełniające

złoto / morela / mocca

 

Kwiaty

róża / banksja / storczyk / gerbera / tawułka

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Meksyk

kaktusy

pustynia

 

 

 

1. Kto powiedział, że suknia ślubna musi być biała i jednolita? W stylu Coachella bardzo modne są boho stylizacje z kwiatowymi motywami. Koronkowa suknia z długimi rękawami i pastelowym, kwiatowym printem wygląda zjawiskowo!

2. Szpachlowane masą cukrową torty będą hitem tego sezonu! Bryła ciasta w kolorze żółtka idealnie wpisała się w zgaszoną i przydymioną kolorystykę ślubu. Ozdoba z jadalnego kaktusa i owoców nadała tortowi lekkości.

3. Kolory ziemi są niesamowicie nostalgiczne i plastyczne! Bukiet z beżowych, brązowych i kremowych kwiatów genialnie oddaje klimat pustynnego boho, które tak bardzo kojarzy się ze słynnym festiwalem. Dodatek naturalnych wstążek dodał kompozycji szyku.

4. Łączenie różnorodnych gatunków kwiatów to jeden ze znaków rozpoznawczych stylu boho. Storczyk i ogrodowe kwiaty oraz suszone trawy to świetna propozycja na weselne stoły w stylu Coachella.

5. Mini plener na tle pustynnej roślinności to marzenie wielu par młodych. Warto wybrać się na sesję zdjęciową do ogrodu botanicznego!

6. Proste, drewniane stoły nie potrzebują obrusów! Wystarczy lekki bieżnik z bawełnianej gazy, który nie przysłoni faktury drewna. Naturalne materiały mają ogromny urok, który warto wykorzystać.

 


zdjęcia: PINTEREST