Bridelle Style Guide ELEGANCE 3

by piątek, 16 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z czterech części i 200 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie palety od razu, kliknij na okładkę interaktywnego przewodnika Bridelle Wedding Style Guide, którą znajdziesz na końcu tego posta.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ELEGANCE

 

 

Styl uzupełniający

modern

 

Kolory przewodnie

stare złoto / pistacja / turkus / miedź / biel

 

Kolory uzupełniające

royal blue / szałwia / brąz

 

Kwiaty

róża / lunaria / amarylis / dalia / hortensja

 

Pora roku

lato / jesień / zima

 

Inspiracje

geometria

świece

hala fabryczna

 

 

 

1. Styl elegance doskonale sprawdza się w połączeniu z minimalistycznym stylem modern. Geometryczna forma stojaka na kwiaty to doskonały przykład połączenia obu stylistyk. Rozłożysta i romantyczna kompozycja kwiatowa świetnie zbalansowała surowość wnętrza.

2. Papeteria w stylu elegance modern to prostota i wyrafinowanie w jednym. Delikatne motywy graficzne są bardzo pożądane w tym typie poligrafii.

3. Nowoczesny wystrój wcale nie wyklucza romantycznego looku. Koronkowa suknia i długi welon są doskonała przeciwwagą dla ascetycznego miejsca wesela.

4. Przezroczyste ramki w miedzianej obwódce pięknie wyeksponowały numer stołu. Detale tworzą klimat!

5. Drewniana i bogato zdobiona kwiatami pergola w nowoczesnym wnętrzu to idealny kontrast! Te dwie sprzeczne stylistyki doskonale się komponują razem!

6. Świece to obowiązkowy element na stołach weselnych. Dzięki stopniowaniu wysokości świeczników osiągnięto ciekawy przestrzenny efekt.

 


zdjęcia: PINTEREST