Bridelle Style Guide ELEGANCE 2

by piątek, 16 kwietnia, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ELEGANCE

 

 

Styl uzupełniający

eclectic

 

Kolory przewodnie

marsala / szmaragd / turkus / karmin / szałwia

 

Kolory uzupełniające

srebro / lazur / czekolada

 

Kwiaty

róża / dalia / anemon / szarłat / kosmos

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

welur

Francja

kolorowe szkło

 

 

 

1. Nie na darmo się mówi, że diabeł tkwi w szczegółach! Takie drobne elementy, jak grafika na znaczkach czy kolor welurowego pudełeczka na pierścionek zaręczynowy lub obrączki mają wpływ na całą wizualną oprawę ślubu i wesela. Warto o tym pamiętać.

2. Różne odcienie czerwieni, od jasnej malinowej, aż po wpadającą w burgund to świetna propozycja na jesienne śluby. Użycie różnych odcieni czerwieni to patent, aby bukiet ślubny, w którym znajdą się też białe kwiaty, nie wyglądał jak flaga.

3. Doskonałym dodatkiem do czerwonego koloru przewodniego jest turkus. Turkusowe dodatki na weselnym stole – podtalerze, serwetki czy kieliszki do wody nadadzą aranżacji świeżości i lekkości.

4. Tapicerowane miękkie meble idealnie sprawdzą się w strefach chill outu!

5. Delikatne szpilki z siateczki to dobry pomysł na letnie śluby. W takich butach poczujesz się bardziej komfortowo, niż w całkowicie zakrytych skórzanych szpilkach.

6. Połączenie kwiatów ogrodowych z egzotycznymi to nieustająco modny trend. Dalie i ogrodowe róże w połączeniu z tropikalnym storczykiem wyglądały zjawiskowo!

 


zdjęcia: PINTEREST