Bridelle Style Guide FASHION 2

by poniedziałek, 8 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

FASHION

 

 

Styl uzupełniający

bohemian

 

Kolory przewodnie

róż / miedź / musztarda / brąz / mauve

 

Kolory uzupełniające

złoto / morela / brudny róż

 

Kwiaty

róża / ostróżka / rumianek / goździk / skabioza

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

tropikalne liście

Prowansja

tajemniczy ogród

 

 

 

1. Stylistyka fashion to przede wszystkim wyrafinowana prostota. Papeteria z dużą, ozdobną czcionką oraz delikatnym złoceniem idealnie wpisuje się w ten trend.

2. Shine like a Star! Pamiętacie te kultowe słowa Joanny Krupy w programie Top Model? Błyszczący makijaż, z mocno rozświetloną skórą jest idealną propozycją na wakacyjne śluby!

3. Majestatyczne, duże kompozycje kwiatowe to trend, który zawojował tegoroczne realizacje i z pewnością będzie modny w kolejnych sezonach. Takie kompozycje można ustawić w miejscu zaślubin, przed stołem Nowożeńców lub w strefie chill out.

4. Świeże kwiaty to jeden z najpopularniejszych sposobów dekorowania tortów. Ale, aby nie było nudno, kwiaty i płatki można spróbować inaczej skomponować. Tak ułożone kwiaty są zdecydowanie ciekawsze!

5. Rozłożysta kompozycja na bazie egzotycznych liści genialnie prezentuje się nad stołami, jeśli tłem są białe lub jasne ściany! Dekoracje, aby zrobiły wrażenie, nie muszą być na stołach.

6. Nonszalanckie ułożenie niezbędnych elementów przy nakryciach stołowych, tzn. serwetki, karty menu, winietki, nadało lekki i niezobowiązujący styl.

 


zdjęcia: PINTEREST