Bridelle Style Guide FASHION 3

by poniedziałek, 8 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

FASHION

 

 

Styl uzupełniający

coachella

 

Kolory przewodnie

róż / brudny róż / ecru / stare złoto / koral

 

Kolory uzupełniające

złoto / morela / mocca

 

Kwiaty

róża / lunaria / storczyk / kosmos / skabioza

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

pustynia

Coachella

pchli targ

 

 

 

1. Akwarelowa papeteria z piękną typografią, w kolorze koralowego różu podkreśla festiwalowy charakter realizacji. Jedwabna wstążka, na której ręcznie wykaligrafowano ulubiony cytat i imiona Nowożeńców przepięknie uzupełniła komplet zaproszeń i dodatków.

2. W stylu fashion coachella liczy się przede wszystkim lekkość i oryginalność. Obrus z gniecionej bawełny wygląda przepięknie na weselnym stole! Lekka tkanina przepięknie komponuje się z drewnianymi meblami.

3. Co za tort! Cudowny kształt i wyjątkowe proporcje poszczególnych pięter. Delikatne zdobienie z pastelowych kwiatów na bryle ciasta i… zaskakujące zwieńczenie z groszków pachnących.

4. Dzika, rozłożysta kompozycja z pastelowych kwiatów i suszonych traw oraz roślin to kwintesencja stylu coachella. Takie aranżacje doskonale podkreślą scenografię miejsca zaślubin.

5. Festiwalowy stół to spójna różnorodność. Smukłe świece w miedzianych świecznikach, złote kieliszki, niskie świece i porozrzucane wśród nakryć kwiaty.

6. Niebanalna stylizacja Panny Młodej z koroną wykonaną z górskich kryształów oraz ekstremalnie stylowy Pan Młody w białej marynarce to totalny szał! Bukiet z kwiatów w pastelowych i przydymionych kolorach, genialnie wyróżniał się na tle nieskazitelnej stylizacji obojga Nowożeńców.

 


zdjęcia: PINTEREST