Bridelle Style Guide FASHION 5

by poniedziałek, 8 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

FASHION

 

 

Styl uzupełniający

glamour

 

Kolory przewodnie

czerń / biel / ciemna zieleń / fiolet / złoto

 

Kolory uzupełniające

purpura / szampan / szarość

 

Kwiaty

kalia / lilia / anturium / protea / storczyk

 

Pora roku

lato / zima

 

Inspiracje

Miami

Wielki Gatsby

tropikalne liście

 

 

 

1. Dwuczęściowa sukienka, prosta fryzura i wyrazisty makijaż oczu to recepta na stylizację fashion galmour. Dwuczęściowe sukienki nie są często wybierane na śluby, a szkoda, bo są niezwykle efektowne!

2. WOW! Cóż za aranżacja! Czarne stoły i dodatki zostały rozświetlone mnóstwem świec. Ten efekt można osiągnąć na ślubie w każdej stylizacji, ale na tle czerni, blask świec jest wyjątkowo wyrazisty.

3. Czarne obrusy, czarne pióra w wazonach oraz czarne i przezroczyste krzesła wyglądają niezwykle elegancko. Konsekwencja w zaplanowanej stylistyce zachwyca!

4. Czarne kalie o różnej długości łodyg ustawione w prostych, szklanych wazonach prezentowały się oszałamiająco!

5. Odważne rozwiązania są często kontrowersyjne i nie da się przejść obok nich obojętnie! Panna Młoda w prostej, acz zaskakującej, dwuczęściowej sukni z bukietem z czarnych kalii oraz Pan Młody, cały w czerni wyglądali niczym modele z Vogue!

6. Dopełnieniem stylizacji stołów były czarne winietki, ręcznie kaligrafowane złotym tuszem.

 


zdjęcia: PINTEREST