Bridelle Style Guide GARDEN PARTY 1

by wtorek, 9 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GARDEN PARTY

 

 

Styl uzupełniający

nautical

 

Kolory przewodnie

błękit / zieleń / szarość / szałwia / pudrowy róż

 

Kolory uzupełniające

szarość / biel / brąz

 

Kwiaty

róża / peonia / hortensja / dalia / jaskier

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

owoce morza

Toskania

garbus

 

 

 

1. Szałwiowy garbus zrobił furorę wśród gości! Nietypowe samochody dla Nowożeńców to świetny pomysł! Garbusy, stare citroeny lub porsche to idealne samochody na śluby w stylu garden party.

2. Tablica powitalna to miły akcent. Większość sal dysponuje ramami, w których wystarczy umieścić wydruk i ozdobić kwiatami, liśćmi, balonami.

3. Ostrygi ułożone na lodzie to oryginalny pomysł na przekąskę dla gości.

4. Na stołach weselnych nie musi znaleźć się wiele elementów, aby były one wyjątkowe. Bieżnik, na którym ustawiono świece oraz girlandę z liści całkowicie wypełnił dostępną powierzchnię blatów.

5. Monokolorystyczne bukiety sprawdzają się doskonale w stylistyce nautical. Białe kwiaty i zielone liście eukaliptusa stworzyły prostą i uroczą kompozycję.

6. Małe akcenty cieszą oko! Gałązki oliwnika ułożone na serwetkach dodały świeżości aranżacji stołów.

 


zdjęcia: PINTEREST