Bridelle Style Guide FINE ART 2

by poniedziałek, 19 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

FINE ART

 

 

Styl uzupełniający

vintage

 

Kolory przewodnie

róż / miedź / zgaszona zieleń / lawenda / mauve

 

Kolory uzupełniające

złoto / morela / mocca

 

Kwiaty

róża / peonia / hortensja / dalia / jaskier

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

lata 20.

Prowansja

antyki

 

 

 

1. Prowansalski styl to nie tylko lawendowe pola, ale także nobliwe aranżacje w kolorach złota i brudnego różu. Najważniejszy jest dobór kolorów oraz wiekowych elementów dekoracyjnych.

2. Papeteria na papierze czerpanym to kwintesencja najwyższej elegancji.

3. Świece w różnorodnych, ale jednolitych stylistycznie świecznikach to must have na ślubach w stylu fine art.

4. Wesele w plenerze to idealny pomysł na wakacyjne śluby.

5. Rozmarynowe lub oliwkowe wianuszki na krzesłach nowożeńców pięknie je wyróżnią.

6. W stylu prowansalskim najlepiej sprawdzą się białe kwiaty i zielone dodatki.

 


zdjęcia: PINTEREST