Bridelle Style Guide FINE ART 5

by poniedziałek, 19 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

FINE ART

 

 

Styl uzupełniający

decadence

 

Kolory przewodnie

róż / żółć / granat / morela / lawenda

 

Kolory uzupełniające

turkus / wanilia / złoto

 

Kwiaty

róża / peonia / dalia / lilia / storczyk

 

Pora roku

wiosna / lato / zima

 

Inspiracje

loft

Nowy Jork

dekadencja

 

 

 

1. Papeteria z elementami geometrycznymi to doskonały pomysł na wesela w stylu decadence, nawiązując do styli art deco.

2. Instalacja z kwiatów to coś więcej niż kompozycja. Fantastyczna aranżacja, która może pojawić się tylko na stole pary młodej. Efekt WOW murowany!

3. Stylowy pan młody w marynarce w kratę, świetnie wpisuje się w szaloną stylistykę fine art decadence. Nie bójcie się kolorów!

4. Kolorowe obrusy to kolejny pomysł na dodanie koloru aranżacjom. Duża powierzchnia koloru osiągnięta niewielkim kosztem.

5. Stylizacja panny młodej w stylu fine art decadence to seksowna buntowniczka!

6. Niezwykłe połączenie kolorów – róż, morela i ciepły beż prezentują się nieprawdopodobnie! To jedna z najpiękniejszych palet kolorystycznych na śluby!

 


zdjęcia: PINTEREST