Bridelle Style Guide BOHEMIAN 1

by wtorek, 20 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

BOHEMIAN

 

 

Styl uzupełniający

gypsy

 

Kolory przewodnie

amarant / turkus / róż / ecru / brąz

 

Kolory uzupełniające

czerwień / żółć / zieleń

 

Kwiaty

róża / peonia / ostróżka / floks / jaskier

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Maroko

cygański tabor

lata 70.

 

 

 

1. Styl bohemian całymi garściami czerpie z kultur nomadów. Marokańskie, hinduskie i romskie wpływy widoczne są szczególnie w zastosowaniu kolorowych i wyrazistych elementów dekoracyjnych.

2. Dywany to obowiązkowy element stylizacji bohemian.

3. Jeśli marzysz o boho stylizacji, to postaw na wyraziste dodatki! Łańcuszki na głowę, bransoletki na stopy, złote tatuaże i kolorowe kolczyki to jest to!

4. Boho kocha naturalne i regionalne przysmaki, dlatego zamiast tradycyjnego szwedzkiego stołu, postaw na drewniane ogromne tace z regionalnymi smakołykami.

5. Bohemian to cała paleta barw, od jasnych, wypranych pasteli, aż po intensywne i głębokie odcienie.

6. Kolorowe talerze i szkło to bardzo charakterystyczny dla bohemian element.

 


zdjęcia: PINTEREST