Bridelle Style Guide FOREST 3

by środa, 17 marca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

FOREST

 

 

Styl uzupełniający

secret garden

 

Kolory przewodnie

zieleń / ciemna zieleń / złoto / blady róż / szałwia

 

Kolory uzupełniające

róż / jasny fiolet / butelkowa zieleń

 

Kwiaty

róża / peonia / lilak / kosmos / skabioza

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

Toskania

mech i paproć

winnice

 

 

 

1. Podziękowania dla rodziców, dziadków, świadków czy rodziców chrzestnych zapakowane w drewniane skrzynki po winie to świetny pomysł! Skrzynki można często kupić w sklepach z winami. Ich eleganckie nadruki nadają skrzynkom ekskluzywny charakter.

2. Zielona ścianka z bukszpanu, ozdobiona paprociami i kwiatami sprawdzi się jako genialne tło do zdjęć lub ścianka za stołem Nowożeńców.

3. Nakrycia na stołach w stylu forest powinny nawiązywać do leśnych motywów. Możecie wykorzystać mech, paprocie i pnącza bluszczu.

4. Papeteria w kolorze zgaszonej zieleni doskonale wprowadzi gości w leśno-ogrodowy charakter ślubu.

5. Zielone akcenty na weselnych stołach to jest to! Szałwiowe serwetki, ciemnozielone butelki z dmuchanego szkła i kompozycje z przewagą zielonych liści nadają aranżacjom prosty, ale wyrazisty styl.

6. W bukiecie ślubnym w stylu leśno-ogrodowym, przewagę powinny stanowić zielone liście. Są one doskonałym tłem dla pastelowych kwiatów.

 


zdjęcia: PINTEREST