Bridelle Style Guide FOREST 4

by środa, 17 marca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

FOREST

 

 

Styl uzupełniający

boho

 

Kolory przewodnie

brąz / beż / sienna / zgniła zieleń / pudrowy róż

 

Kolory uzupełniające

złoto / brudna pomarańcza / szarość

 

Kwiaty

róża / chryzantema / brunia / mikołajek / suszona hortensja

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

tajemniczy ogród

Prowansja

garden party

 

 

 

1. Ciemny i nieoczywisty bukiet w stylu leśnego boho to zachwycająca kompozycja z suchych pnączy, traw, ciemnej zieleni sukulentów i liści eukaliptusa oraz pastelowych kwiatów.

2. Uroczy pomysł na podziękowania dla gości. Małe, gliniane doniczki z kaktusami i sukulentami oraz przymocowanymi za pomocą drewnianego spinacza podziękowaniami.

3. Leśne przyjęcie weselne powinno odbywać się w plenerze w otulinie lasu lub zieleni. Klimat scenografii nadało nastrojowe, żarówkowe oświetlenie.

4. Pomysłowe dekoracje nie muszą kosztować fortuny! Wystarczy kobierzec z mchu oraz butelki po winie ze świecami! Czyż nie wygląda to urokliwie?

5. Stylizacja na leśny ślub powinna być lekka i niekrępująca ruchów. Suknie z rozkloszowanymi spódnicami z lekkich tkanin np. jedwabiu są idealnym wyborem.

6. Butonierki dla Pana Młodego i drużbów w stylu forest boho powinny być w stonowanych kolorach. Świetnie sprawdzą się paprocie i mikołajki – kwiaty o ostrym pokroju i ciekawym, błękitno-szarym kolorze.

 


zdjęcia: PINTEREST