Bridelle Style Guide GARDEN PARTY 3

by wtorek, 9 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GARDEN PARTY

 

 

Styl uzupełniający

tuscany

 

Kolory przewodnie

niebieski / żółty / zgaszona zieleń / blady róż / srebro

 

Kolory uzupełniające

royal blue / koral / mocca

 

Kwiaty

róża / peonia / eustoma / dalia / dereń

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

cytrusy

Toskania

zioła

 

 

 

1. Biel, zieleń, błękit i żółty to idealna mieszanka kolorów na ślub w stylu garden party tuscany!

2. Błękitny tort ozdobiono marcepanowymi reliefami, a na jego szyście znały się gigantyczne peonie o żółtych środkach. Tort cudownie zaaranżowano na okrągłym stole.

3. Srebrne podtalerze oraz sztućce pięknie komponowały się z białymi talerzami, papeterią i błękitną wstążką. Pastelowa kompozycja kwiatowa uzupełniła aranżację. Na okrągłe stoły warto wykonać niską, ale rozłożystą kompozycję.

4. Piękna papeteria ślubna z niebieskimi i żółtymi oraz zielonymi akcentami kolorystycznymi doskonale podkreśliła toskański charakter realizacji. Piękna, niebieska koperta z graficzną wyklejką to jeden z hitów tego sezonu!

5. Jasny bukiet z pastelowych i ogrodowych kwiatów, m.in.: róż i dalii genialnie uzupełnił romantyczną stylizację Panny Młodej. Luźna kompozycja to tylko pozornie prosta rzecz do wykonania! Takie bukiety potrafią wykonać tylko doświadczeni floryści!

6. Połączenie cytryn i ziół w doniczkach sprawdzi się idealnie na ślubie garden party. Stoły ozdobione tymi elementami będą nie tylko pięknie wyglądać, ale i pachnieć! Zapach dodatkowo zniechęci natrętne owady.

 


zdjęcia: PINTEREST