Bridelle Style Guide GARDEN PARTY 5

by wtorek, 9 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GARDEN PARTY

 

 

Styl uzupełniający

romantic

 

Kolory przewodnie

róż / wanilia / zgaszona zieleń / ecru / mauve

 

Kolory uzupełniające

brudny róż / złoto / gołębi błękit

 

Kwiaty

róża / jaskier / jaśminowiec / anemon / klematis

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

namiot

Prowansja

XIX wiek

 

 

 

1. Stylowa papeteria z motywem architektonicznym to przepiękny akcent na ślubie w stylu romantycznym, który odbywa się w zabytkowej posiadłości. Winietki wykończone chwościkami to nie tylko piękny detal, ale i urocza pamiątka dla gości, którzy mogą wykorzystać winietki jako zakładki do książek.

2. Obłędny bukiet ślubny w białej dominancie z białymi anemonami, jaskrami i różami, uzupełniono kilkoma pastelowo-różowymi różami i jedwabną wstążką w kolorze mauve (połączenie różu i fiołkowego).

3. Uwielbiamy stylowe druhny! Suknie o różnych krojach dopasowane do sylwetek, ale w jednakowym kolorze wyglądały cudownie!

4. Biały, klasyczny tort udekorowano białymi i bladoróżowymi kwiatami i kilkoma zielonymi listkami. Prostota i klasyka!

5. Prezenty dla gości – szklane świeczniki ze złotą obwódką, zapakowano w różowe pudełka ze złotym napisem. Piękną kompozycję ułożono w kształt piramidki.

6. Przyjęcia pod namiotami to najlepsza opcja na przyjęcia w stylu garden party. Namiot chroni przed gorącem i deszczem, a jednocześnie zapewnia miłą temperaturę i przewiew powietrza.

 


zdjęcia: PINTEREST