Bridelle Style Guide HIPPIE 1

by środa, 10 marca, 2021



 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

HIPPIE

 

 

Styl uzupełniający

vintage

 

Kolory przewodnie

brudna wanilia / miedź / zgaszona zieleń / ciemny granat / szmaragd

 

Kolory uzupełniające

złoto / koral / bordo

 

Kwiaty

róża / mikołajek / goździk / dalia / szarłat

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

lata 70.

Londyn

starocie

 

 

 

1. Vintage sukienka w duże grochy dostała nowe życie w tej cudownej stylizacji hippie. Zajrzyjcie do szafy Mamy, a nawet Babci! Być może znajdziecie ich suknie ślubne, które pokochacie od pierwszego wejrzenia i kontynuując rodzinną tradycję, założycie je na swój ślub.

2. Papeteria z motywem graficznym kamieni półszlachetnych – w tym przypadku szmaragdu wygląda niesamowicie elegancko i niestandardowo. Na tle szmaragdowego tła, pięknie prezentowała się biała czcionka wydruku lub ręcznej kaligrafii.

3. Dywany nierozerwalnie łączą się ze stylistyką hippie! Można je wykorzystać na wiele sposobów, np. ułożyć z nich ścieżkę do miejsca zaślubin.

4. Szukasz pomysłu na niedrogie i efektowne dekoracje? Dwa słowa – świece i liście. Dzięki tym dwóm elementom można stworzyć niepowtarzalne aranżacje, nie rujnując budżetu!

5. Kaskadowy, dziki i ciemny bukiet ślubny z dużą ilością zieleni oraz nietypowymi kwiatami perfekcyjnie dopasowano do ciemnej palety barw tej realizacji.

6. Kolorowe szkło to kolejny element, obok dywanów, który genialnie komponuje się ze wszystkimi elementami stylistyki hippie.

 


zdjęcia: PINTEREST