Bridelle Style Guide GLAMOUR 9

by wtorek, 6 lipca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GLAMOUR

 

 

Styl uzupełniający

boho

 

Kolory przewodnie

żółty / amarant / lawenda / różowy / koralowy

 

Kolory uzupełniające

biel / orange / sienna

 

Kwiaty

anemon / jaskier / mak syberyjski / peonia / lawenda

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

szklarnia

starocie

francuskie meble

 

 

 

1. Tort z kwiatową koroną prezentuje się przepięknie! Wiosenne, kolorowe kwiaty to świetny wybór na tego rodzaju dekorację.

2. Papeteria z elementami kwiatowymi jest niezbędna na ślubie, który oparty jest stylistycznie na wzorach florystycznych. Jeśli nie chcesz wprowadzać koloru, wybierz grafikę z konturami kwiatów.

3. Olśniewająca aranżacja kwiatowa w pastelowych odcieniach cudownie komponuje się z białymi świecami w miedzianych świecznikach!

4. Masywny drewniany stół i francuskie tapicerowane meble pomimo swojej wytworności, świetnie sprawdzą się z lekkimi i kolorowymi aranżacjami.

5. Korzystaj z sezonowych kwiatów! Wiosna przynosi ich całe mnóstwo, od tulipanów i hiacyntów, przez anemony, żonkile, jaskry, aż po kwitnące gałęzie drzew owocowych.

6. Do lekkiej wiosennej stylizacji wybierz lekkie, ale ozdobne buty!

 


zdjęcia: PINTEREST