Bridelle Style Guide GLAMOUR 8

by wtorek, 6 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GLAMOUR

 

 

Styl uzupełniający

rustic

 

Kolory przewodnie

morela / biel / ciemna zieleń / brudny róż / herbaciany

 

Kolory uzupełniające

stare złoto / czerń / wanilia

 

Kwiaty

róża / makówka / eustoma / frezja / anemon

 

Pora roku

wiosna / lato / jesień / zima

 

Inspiracje

pałacowe wnętrza

świeczniki

ogrodowe kwiaty

 

 

 

1. Nie chcesz welonu w swojej ślubnej stylizacji, ale lubisz powiewne tkaniny? Suknia z doczepianą peleryną jest dla Ciebie!

2. Sale balowe są wymarzonym miejscem na przyjęcia w stylu glamour! Dopasuj kolor aranżacji na stołach do kolorów panujących w przestrzeni weselnej, ale także wyposażenia, jak krzesła czy zasłony.

3. Tort ozdobiony świeżymi kwiatami sprawdzi się zawsze i wszędzie! W stylu glamour nie zapomnij o złotej lub srebrnej paterze do jego wyeksponowania.

4. Centralna kompozycja na okrągłym stole nie powinna zasłaniać gościom widoku. Dlatego najlepiej sprawdzą się niskie, rozłożyste kompozycje z kwiatów lub liści. Aby nadać aranżacji przestrzenności użyjcie centralnie wysokich świeczników na smukłych nóżkach.

5. Bukiet ślubny to nie tylko kwiaty! Zielone makówki pięknie komponują się z różami w odcieniu brudnego różu!

6. Ekipa jak z Jamesa Bonda! Klasa!

 


zdjęcia: PINTEREST