Bridelle Style Guide GREENERY 9

by wtorek, 13 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GREENERY

 

 

Styl uzupełniający

tropicana

 

Kolory przewodnie

ciemna zieleń / żółty / szmaragd / wanilia / biel

 

Kolory uzupełniające

ircha / ecru / kanarkowy

 

Kwiaty

peonia / storczyk / kraspedia / jaskier / peonia

 

Pora roku

lato / zima

 

Inspiracje

Miami

egzotyczne liście

pool party

 

 

 

1. Ścianka z egzotycznych, soczyście ciemnozielonych liści to must have dekoracyjny na weselu w stylu greenery tropicana. Ścianka sprawdzi się jako tło za stołem nowożeńców, dekoracja miejsca zaślubin lub element dekoracyjny w kąciku z fotobudką. Jeśli planujecie ŚLUB HUMANISTYCZNY, to scenografia w stylu tropicana jest idealnym motywem przewodnim.

2. Ogrodowe peonie drzewiaste w pięknym odcieniu waniliowej żółci genialnie komponują się z ciemną zielenią egzotycznych liści monstery i bananowca.

3. Tort z makaroników w pastelowych kolorach to uroczy kontrast kolorystyczny dla ciemnej zieleni całej aranżacji tropikalnego greenery.

4. Basenowe przyjęcie rodem z Miami? Wspaniały pomysł, który można zrealizować także w Polsce, ponieważ na weselnej mapie obiektów weselnych, pojawia się coraz więcej miejsc, które mają baseny.

5. Bukiet ślubny w stylu greenery tropicana obowiązkowo musi składać się z egzotycznych liści, które można połączyć z rodzimą paprocią! Cudowne zestawienie, które uzupełniono białymi i żółtymi kwiatami.

6. Zamiast bieżnika, na stole w stylu tropikalnym można rozłożyć podłużne i smukłe liście bananowców!

 


zdjęcia: PINTEREST