Bridelle Style Guide GYPSY 1

by czwartek, 18 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GYPSY

 

 

Styl uzupełniający

boho

 

Kolory przewodnie

róż / miedź / cappuccino / złoto / royal blue

 

Kolory uzupełniające

amarant / brudna pomarańcza / czerwień

 

Kwiaty

storczyk / peonia / protea / banksja / perukowiec

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Maroko

Baśnie z Tysiąca i jednej nocy

pustynia

 

 

 

1. Papeteria w różnych odcieniach przewodnich kolorów wygląda niezwykle efektownie. W stylizacji boho nie trzeba trzymać się utartych schematów!

2. Gypsy i boho to wolność, luz i wiatr we włosach, dlatego fryzura z lekko uplecionych włosów jest idealna w tych stylistykach.

3. Gypsy z akcentami marokańskimi to bogactwo kolorów i wzorów. Orientalne motywy graficzne sprawdzą się doskonale np. na tkaninach poduszek czy obrusów.

4. Bogato zdobione buty ślubne to jest to! Błękitno-gołębie szpilki ze złotymi dekoracjami na obcasach będą wyglądać zjawiskowo!

5. Nie zapomnijcie o stworzeniu przestrzeni, w której goście będą mogli zrelaksować się podczas wesela. Strefy relaksu najlepiej jeśli są zaaranżowane na świeżym powietrzu. W stylu gypsy sprawdzą się kolorowe dywany i poduchy oraz świeżo parzona miętowa herbata, która jest idealna na upalne dni.

6. Balony nigdy nie wyjdą z mody! Są doskonałym rekwizytem do dekorowania przestrzeni oraz sesji plenerowych!

 


zdjęcia: PINTEREST