Bridelle Style Guide GYPSY 2

by czwartek, 18 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GYPSY

 

 

Styl uzupełniający

beach

 

Kolory przewodnie

amarant / fuksja / złoto / purpura / marsala

 

Kolory uzupełniające

mocca / beż / karmin

 

Kwiaty

protea / róża / peonia / kosmos / skabioza

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

plaża

stare dywany

geometria

 

 

 

1. Papeteria ślubna z motywem liści palmowych to wymarzona grafika na wesele w stylu gypsy beach. Motyw palm jest niezwykle wdzięczny i będzie doskonale podkreślać plażowy charakter realizacji.

2. Ciemne i intensywne kolory zawsze warto zrównoważyć dodatkiem barw neutralnych. Do mocnego bordo, czerwieni i karminu, dodano szarość, brąz i złoto, które uwypukliły najpiękniejsze detale, a jednocześnie złagodziły ich mocny charakter.

3. Niskie, ale nieregularne kompozycje kwiatowe z dodatkiem traw to prosty i niezawodny sposób na niepowtarzalną dekorację. Złote naczynie nadało kompozycji elegancki styl.

4. Dywany rozłożone wzdłuż ścieżki do miejsca zaślubin to kwintesencja gypsy!

5. Mocny kolorystycznie bukiet, w których królowały protea i róże podkreślił cygańsko-plażowy styl aranżacji.

6. Na stołach weselnych znalazły się także piękne kieliszki ze złotymi rantami oraz karty menu zawieszone na pomysłowych stojakach.

 


zdjęcia: PINTEREST