Bridelle Style Guide GYPSY 3

by czwartek, 18 marca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

GYPSY

 

 

Styl uzupełniający

tropicana

 

Kolory przewodnie

purpura / brąz / mocca / biel / herbata

 

Kolory uzupełniające

złoto / morela / fuksja

 

Kwiaty

storczyk / róża / jaskier / ostróżka / skabioza

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Bali

akwarele

garden party

 

 

 

1. Wesela w namiotach to coraz popularniejszy w Polsce trend. Namiot można od podstaw udekorować w wymarzonym stylu i jest to jedno niewątpliwa przewaga nad stałymi obiektami. W stylu gypsy tropicana, namiot został ozdobiony ogromnymi wieńcami zawieszonymi nad głowami. Dodatek traw nadał im lekkości i eteryczności.

2. Kącik wypoczynkowy dla gości ozdobiono kompozycjami z kwiatów, liści eukaliptusa (są bardzo wytrzymałe) oraz suchych traw. Dekoracja przepięknie wygląda, kiedy wiatr porusza trawami.

3. Uroczą tablicę z winietkami ozdobiono girlandą z liści i traw, a same winietki pomalowane akwarelami w egzotyczne kwiaty i liście.

4. Biały tort weselny z mocnymi akcentami kwiatowymi – ciemnofioletowymi storczykami i pastelowymi różami, doskonale podkreślił tropikalny charakter realizacji.

5. W bukiecie ślubnym uwagę zwracają pozłacane liście eukaliptusa.

6. Stoły weselne zostały oznakowane numerami w ramkach, aby każdy z gości bez problemu znalazł swoje miejsce.

 


zdjęcia: PINTEREST