Bridelle Style Guide HIPPIE 3

by środa, 10 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

HIPPIE

 

 

Styl uzupełniający

tropicana

 

Kolory przewodnie

złoto / bordo / żółty / blady róż / mandarynka

 

Kolory uzupełniające

marsala / ciemny brąz / ecru

 

Kwiaty

róża / dalia / mikołajek / kosmos / chryzantema

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Miami

kolorowa porcelana i szkło

DIY dodatki

 

 

 

1. Przygotowania w stylu tropicana? Szlafrok w gigantyczne, ciemnozielone liście monstery to must have! Pamiętajcie, że przygotowania to jeden z najważniejszych momentów dnia ślubu i koniecznie powinny się one znaleźć w reportażu ślubnym, dlatego warto wyglądać równie stylowo, co na ślubie!

2. Plenerowy ślub pod gołym niebem, na plaży to marzenie wielu Par! W Polsce coraz więcej uroczystości zaślubin odbywa się na nadbałtyckich plażach i nie stanowi to już większego problemu logistycznego, ani prawnego. Decydując się na ślub poza USC, musicie liczyć się z kosztem 1000 zł za samą obecność urzędnika.

3. Krzesła Nowożeńców ozdobione makramami i drewnianymi napisami MR i MRS wyglądają urokliwie. Warto wyróżnić krzesła Młodej Pary delikatnym zdobieniem.

4. Cudowny pomysł na zbiorcze winietki. Na każdym kółku wykaligrafowano imiona i nazwiska osób, które siedzą być stolikach. Dzięki temu, zaoszczędzono na wykonaniu pojedynczych winietek dla każdego gościa.

5. Rozłożysty bukiet z wielu gatunków kwiatów, m.in.: dalii, chryzantem, róż, mikołajów, jaskrów, szarłatów prezentował się niesamowicie okazale. Asymetryczny kształt sprawdzi się szczególnie, jeśli masz  zaokrągloną sylwetkę.

6. Różnorodne, kolorowe talerze i kieliszki to kwintesencja stylu hippie! Rozrzućcie na stole owoce cytrusowe i dodajcie aranżacji lekkości i świeżości.

 


zdjęcia: PINTEREST