Bridelle Style Guide HIPPIE 5

by środa, 10 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

HIPPIE

 

 

Styl uzupełniający

rustic

 

Kolory przewodnie

brąz / mocca / błękit / khaki/ ciemny granat

 

Kolory uzupełniające

pudrowy róż / ciemna zieleń / miedź

 

Kwiaty

róża / ostróżka / dalia / klematis / peonia

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

tipi

glamping

naturalne materiały

 

 

1. Namiot w stylu tipi genialnie sprawdzi się na plenerowym weselu w stylu hippie rustic. Wynajem namiotów jest coraz popularniejszy w Polsce i warto przeanalizować tę opcję. Pamiętajcie jednak, że wynajem namiotu to dopiero połowa sukcesu. Poza namiotem potrzebne będą stoły, krzesła, podłoga, parkiet, oświetlenie, itd.

2. Niezwykły tort udekorowano… flagami! Ciasto ustawiono na paterze wykonanej z szerokiego plastra drewna. Pomysłowe zwieńczenie wykonano z metalu w kształcie korony!

3. Naturalne kolory są niezwykle przyjazne i stwarzają wrażenie intymności. Brązowa tkanina namiotu, krzesła, stoły oraz bambusowe lampy doskonale zaakcentowały rustykalny charakter realizacji.

4. Kieliszki z ciemnego, rżniętego szkła dodatkowo podkreśliły ciemną kolorystykę ślubu.

5. Jasny bukiet z pastelowymi, kwiatowymi akcentami genialnie kontrastował z ciemną paletą barw! Taki dodatek bardzo przykuwa wzrok i wyróżnia się oraz jest niezapomniany! Rustykalny styl bukietu podkreśliły zwisające pnącza.

6. Bambusowe lampy doskonale uzupełniły aranżację indiańskiego namiotu.

 


zdjęcia: PINTEREST