Bridelle Style Guide LEXINGTON 2

by środa, 31 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

LEXINGTON

 

 

Styl uzupełniający

minimal

 

Kolory przewodnie

granat / oberżyna / koral / marsala / gruszka

 

Kolory uzupełniające

złoto / purpura / turkus

 

Kwiaty

róża / lewkonia / storczyk / dalia / jaskier

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

porcelana

Nowa Zelandia

owoce

 

 

1. Stylistyka lexington kojarzy się przede wszystkim z amerykańską socjetą. Elegancką, wyrafinowaną, stawiającą na jakość, a nie ilość. Taka też powinna być stylizacja panny młodej. Wyrafinowana suknia, minimum dodatków i elegancki wizaż.

2. Dekoracje nad stołami są szalenie efektowne! Piękna, rozłożysta i długa girlanda z kwiatów i liści, została rozświetlona nowoczesnymi żarówkami na czarnych przemysłowych kablach. Całość wygląda imponująco!

3. Biało-granatowa zastawa stołowa to najbardziej charakterystyczny element stylistyki lexington, jaki można zastosować na weselnych stołach.

4. Złote, kaligrafowane zaproszenia, winietki i karty menu przepięknie podkreśliły minimalistyczny i wyrafinowany aranż na stołach weselnych.

5. Do granatu, który jest kolorem przewodnim realizacji dodano intensywne odcienie fioletu, karminu i brzoskwini. Doskonałe połączenie!

6. Naked cake nie musi być nudny! Wystarczy ozdobić go połówkami fig, gruszkami i kwiatami, aby zrobić z niego arcydzieło!

 


zdjęcia: PINTEREST