Bridelle Style Guide LEXINGTON 1

by środa, 31 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

LEXINGTON

 

 

Styl uzupełniający

tropicana

 

Kolory przewodnie

koral / amarant / mandarynka / róż / biel

 

Kolory uzupełniające

granat / złoto / żółty

 

Kwiaty

peonia / anemon / róża / bugenwilla / alstromeria

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

porcelana

Portugalia

egzotyczne liście

 

 

 

1. Połączenie stylu lexington i tropicana to doskonały pomysł na wakacyjne śluby! Bukiet z koralowymi peoniami to doskonała baza do stworzenia nowoczesnej kompozycji.

2. Niskie kompozycje z pastelowych kwiatów w ciepłych kolorach pięknie prezentują się na drewnianych stołach. Pamiętajcie, aby kompozycję uzupełnić świecami, które po zmroku wydobędą światłem promieni fakturę kwiatów.

3. Elementem charakterystycznym dla stylu lexington są granatowe dekoracje. Talerze z motywem graficznym w biało-kobaltowym kolorze przepięknie komponują się z pastelowymi kwiatami i białą papeterią.

4. Granat nie bez powodu nazywany jest nową czernią. To kolor ponadczasowy, elegancki, który doskonale komponuje się z innymi barwami. Granatowy papier w papeterii ślubnej nadaje jej klasy i wytworności.

5. Obłędna dekoracja kwiatowa pergoli w miejscu zaślubin to idealna rama i tło do pamiątkowych zdjęć. Połączenie kolorów: amarantowego i mandarynkowego jest niezwykle energetyczne!

6. Tort z podstawą wykonaną z kwiatów jest najpiękniejszą ozdobą najprostszej bryły ciasta!

 


zdjęcia: PINTEREST