Bridelle Style Guide MINIMAL 1

by wtorek, 23 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

MINIMAL

 

 

Styl uzupełniający

glamour

 

Kolory przewodnie

brudny róż / miedź / czerń / zgaszona zieleń / złoto

 

Kolory uzupełniające

brudny żółty / morela / mocca

 

Kwiaty

róża / skabioza / hortensja / klematis / goździk

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

lata 20.

Prowansja

antyki

 

 

 

1. Minimalizm nie oznacza surowości stylu. Przepiękna aranżacja ze złotymi sztućcami, czarnymi serwetkami i świecami oraz lekkimi kompozycjami kwiatowymi jest minimalistyczna, ale romantyczna.

2. Czerń i biel to ponadczasowa klasyka, która w stylu minimal sprawdza się doskonale! Papeteria poza wyrazistą kolorystyką, charakteryzuje się starannie dobranymi czcionkami. One też są ozdobą!

3. Stylizacja minimalistyczna panny młodej to ograniczenie do minimum ozdób oraz prostota kroju sukni ślubnej. Klasyka, która sprawdza się przy każdym typie urody i sylwetki.

4. Kwadratowe torty są niezwykle nowoczesne i jednocześnie mogą być delikatne i romantyczne. Białe reliefy na jego powierzchni dodały całej bryle trójwymiarowości.

5. Prosta, ale powłóczysta suknia ślubna idealnie pasuje do minimalistycznego stylu ślubu.

6. Wąskie, prostokątne stoły w stylu minimalistycznym są ozdobione kwiatami i smukłymi świecami, co podkreśla elegancki charakter aranżacji.

 


zdjęcia: PINTEREST