Bridelle Style Guide MINIMAL 3

by wtorek, 23 marca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

MINIMAL

 

 

Styl uzupełniający

romantic

 

Kolory przewodnie

róż / błękit / zgaszona zieleń / brudny róż / mauve

 

Kolory uzupełniające

złoto / czerń / granat

 

Kwiaty

róża / storczyk / ciemiernik / amarylis / lilia

 

Pora roku

zima

 

Inspiracje

kaligrafia

welur

tajemniczy ogród

 

 

 

1. Minimalistycznie i romantycznie! To możliwe! Połączenie prostej papeterii z ciekawymi czcionkami, z welurową wstążką w kolorze pudrowego różu dało genialny efekt!

2. Pastelowe kolory kwiatów skupione wokół różnych odcieni różu oraz błękitna wstążka przepięknie złagodziły minimalistyczną stylistykę.

3. Minimalizm i zima to połączenie doskonałe! Ale wcale nie musi być zimne i surowe! Łuk ozdobiony różowymi kwiatami genialnie kontrastuje z białą, zimową scenerią realizacji.

4. Białe kwiaty w bukiecie ślubnym, uzupełniono kwiatami o wielu odcieniach różu, od jasnego, aż po ciemny. Dało to genialny efekt, który podkreślono delikatną wstążką.

5. Na minimalistycznym stole w stylu romantic, nie mogło zabraknąć świec. Wysokie, smukłe i białe świece doskonale podkreśliły aranżację.

6. Welurowe lub atłasowe wstążki są świetnym dodatkiem, który można wykorzystać do dekoracji papeterii, bukietu, butonierki, krzeseł, serwetek i ścianek dekoracyjnych.

 


zdjęcia: PINTEREST