Bridelle Style Guide MINIMAL 4

by wtorek, 23 marca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

MINIMAL

 

 

Styl uzupełniający

classic

 

Kolory przewodnie

czerń / biel / herbata / blady róż / szarość

 

Kolory uzupełniające

musztarda / morela / mocca

 

Kwiaty

róża / goździk / ciemiernik / kalia / jaskier

 

Pora roku

wiosna / jesień / zima

 

Inspiracje

loft

haute couture

jedwab

 

 

 

1. Czarne akcenty w ślubnej sukni podkreślają linie i nadają pazura! Warto dodać takie elementy w minimalistycznych stylizacjach.

2. Zimny, gołębi błękit doskonale komponuje się z bielą, czernią i rozmytymi odcieniami kolorów ziemi. Aby wprowadzić ten kolor do aranżacji, najlepiej wykorzystać tkaniny.

3. Delikatne świece nadają stołom odpowiedni klimat, niemniej niż kwiaty. Warunek jest jeden – świec powinno być sporo i powinny być one różnej wysokości, aby nadać przestrzenności aranżacji.

4. Luźna, niewysoka i rozłożysta kompozycja kwiatowa, to doskonała propozycja na wąskie stoły weselne.

5. Połączenie jasnych kolorów kwiatów z dwoma akcentami mocniejszych barw – herbacianymi różami i czarną wstążką doskonale podkreśliło oryginalny kształt bukietu.

6. Klasyczna stylizacja pana młodego to najlepsza propozycja na ślub minimalistyczny.

 


zdjęcia: PINTEREST