Bridelle Style Guide MODERN 5

by piątek, 23 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

MODERN

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

biel / czerń / zgniła zieleń / len / ecru

 

Kolory uzupełniające

srebro / mosiądz / rdza

 

Kwiaty

jaskier / anemon / ciemiernik / amarylis / róża

 

Pora roku

wiosna / zima

 

Inspiracje

tajemniczy ogród

beton

Skandynawia

 

 

 

1. Biel i czerń to jeden z najbardziej ponadczasowych duetów kolorystycznych w stylistyce modern. Ręcznie kaligrafowana papeteria to kwintesencja elegancji!

2. Niskie kompozycje z białych kwiatów i czarne świece oraz sztućce, nawet przy skromnych wielkościowo aranżacjach będą zachwycać stylem!

3. Bukiet dla nowoczesnej panny młodej w stylistyce fine art musi być luźny, wielogatunkowy i koniecznie wykończony długimi powłóczystymi jedwabnymi lub welurowymi wstążkami.

4. Nowoczesne, acz romantyczne miejsce zaślubin ozdobione metalową i ozdobną pergolą, którą udekorowano białymi kwiatami. 100% szyku!

5. Zastanawiasz się nad stylizacją w stylu fine art, ale z nowoczesną nutką? Tiulowe tkaniny z naszytymi perełkami to idealny wybór! Mnóstwo zmysłowości i 100% sexy!

6. Elegancki czarno-biały tort ozdobiony białymi jaskrami i zgniłozielonymi liśćmi eukaliptusa i szyszkami chmielu doskonale wkomponowano w całą monokolorystyczną aranżację.

 


zdjęcia: PINTEREST