Bridelle Style Guide MODERN 4

by piątek, 23 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

MODERN

 

 

Styl uzupełniający

organic

 

Kolory przewodnie

ciemna zieleń / brąz / granat / bordo / szarość

 

Kolory uzupełniające

stare złoto / czarna jagoda / czerwone wino

 

Kwiaty

protea / oplątwa / anemon / jaskier / sukulent

 

Pora roku

jesień / zima

 

Inspiracje

beton

zielone wianki

marokańskie lampiony

 

 

 

1. Nowoczesna aranżacja doskonale komponuje się z organicznymi naturalnymi elementami. Zielone wieńce i mnóstwo świec na tle surowej betonowej ściany prezentują się przepięknie!

2. Naturalne tkaniny jak len czy bawełna ozdobione prostymi winietkami oddają charakter nowoczesnej aranżacji.

3. Dodanie do stylizacji modern marokańskich lampionów nadało jej nieoczywisty charakter.

4. Naked cake ozdobiony sukulentami to nowoczesność i naturalność w jednym.

5. Świece są jednym z najważniejszych i niezastąpionych elementów dekoracyjnych. Nie zapomnijcie o nich dekorując miejsce zaślubin oraz stoły weselne.

6. Luźno rozrzucone kwiaty i rośliny na weselnych stołach są bardzo popularną metodą zdobienia w stylistyce modern.

 


zdjęcia: PINTEREST