Bridelle Style Guide NEW YORK CITY 1

by czwartek, 25 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

NEW YORK CITY

 

 

Styl uzupełniający

jewel tones

 

Kolory przewodnie

złoto / czerń / miedź / bordo / brudny róż

 

Kolory uzupełniające

nude / morela / mocca

 

Kwiaty

róża / peonia / jaskier / dalia / amarylis

 

Pora roku

jesień / zima

 

Inspiracje

industrialne wnętrza

kaligrafia

botaniczne ryciny

 

 

 

1. Czarna papeteria ślubna ze złotym drukiem to szczyt wyrafinowanej elegancji w stylu nowojorskim. Piękne liternictwo podkreśliło nowoczesny styl zaproszeń i dodatków.

2. Surowa, ceglana ściana i nowoczesne krzesła w skandynawskim stylu doskonale oddają klimat nowojorskiego loftu.

3. Ścianka z panoramą Nowego Jorku to doskonały patent na wprowadzenie akcentów tego wyjątkowego miasta na swoim ślubie. Tło można wykorzystać za stołem nowożeńców lub jako ściankę do pamiątkowych zdjęć.

4. Nieregularny bukiet z różnorodnych kwiatów w wielu odcieniach różu i bordo świetnie pasował do ciepłej kolorystyki miejsca realizacji.

5. Celowo niedopracowany tort w stylu naked to zabawne nawiązanie do słynnego nowojorskiego sznytu i nonszalancji.

6. Niskie kompozycje na stołach w tonacji kremowo-różowo-bordowej pięknie uzupełniono złotymi sztućcami i welurowymi serwetkami.

 


zdjęcia: PINTEREST