Bridelle Style Guide NEW YORK CITY 2

by czwartek, 25 marca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

NEW YORK CITY

 

 

Styl uzupełniający

coachella

 

Kolory przewodnie

brudny róż / miedź / brudny koral / mocca / brąz

 

Kolory uzupełniające

złoto / czerń / herbata

 

Kwiaty

róża / anemon / ciemiernik / goździk / jaskier

 

Pora roku

jesień / zima

 

Inspiracje

suszone trawy

geometryczne terraria

jesienne wieczory

 

 

 

1. Brudne odcienie kolorów ziemi to absolutny hit tego i następnego sezonu. Ręcznie kaligrafowana papeteria na czerpanym papierze, starannie dobrane znaczki i koperta z graficzną wyklejką są kwintesencją nowojorskiej bohemy.

2. Zima nie jest najbardziej popularną porą roku na ślubu, ale nie można jej odmówić uroku! Jeśli zdecydujesz się na zimową uroczystość, zamiast drink barów z zimnymi koktajlami, przygotuj bufet z gorącą czekoladą, alkoholami na ciepło i domowymi ciastami.

3. Niewielki, jednopiętrowy tort z czekoladową polewą w stylu drip genialnie wpisał się w konwencję zimowego, nowojorskiego ślubu w stylu coachella.

4. Suszone trawy i kompozycje z nich wykonane są totalnym hitem! Branża ślubna oszalała na ich punkcie! Są niezwykle widowiskowe, dramatyczne i nadają każdej przestrzeni dziki i nieposkromiony wygląd.

5. Bukiet w stylu coachella musi być celowo niedbały, luźny i dziki. Doskonale sprawdziły się w nim zarówno biało-czarne anemony, jak i pastelowe róże.

6. Geometryczne dodatki na stole weselnym dodały aranżacji surowego, loftowego klimatu.

 


zdjęcia: PINTEREST