Bridelle Style Guide ORGANIC 1

by środa, 21 kwietnia, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ORGANIC

 

 

Styl uzupełniający

al fresco

 

Kolory przewodnie

herbata / pudrowy róż / mandarynka / żółć / purpura

 

Kolory uzupełniające

wanilia / morela / szałwia

 

Kwiaty

róża / dalia / kosmos / rudbekia / cynia

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

domowe przetwory

garden party

akwarele

 

 

 

1. Kwiaty ogrodowe i owoce to idealne połączenie na ślubach w stylu organic. Owoce można rozrzucić na stole pomiędzy nakryciami.

2. Akwarelowe winietki wykonane ręcznie to piękna pamiątka dla gości.

3. Szukasz niebanalnego tortu weselnego? Postaw na ciekawy kształt bryły ciasta! Przesunięta linia symetrii kolejnych pięter ciasta prezentuje się bardzo ciekawie i dynamicznie.

4. Buty ślubne zasługują na swój portret! Połóż obok kilka kwiatów lub owoców, aby podkreślić stylistykę ślubu i wesela.

5. Organiczny ślub nie może obejść się bez regionalnych i domowych smakołyków! Dżemy, oliwa, oliwki czy ocet balsamiczny mogą być również świetnym podarunkiem dla gości.

6. Styl organic to przede wszystkim nieskrępowana niczym natura, dlatego postaw na ogrodowe kwiaty, które pięknie komponują się z łąkowymi trawami.

 


zdjęcia: PINTEREST