Bridelle Style Guide ORGANIC 2

by środa, 21 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ORGANIC

 

 

Styl uzupełniający

elegance

 

Kolory przewodnie

biel / czerń / ecru / wanilia / mocca

 

Kolory uzupełniające

szarość / orzech / szałwia

 

Kwiaty

anemon / róża / kosmos / tulipan / ostróżka

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

plaża

slow food

Toskania

 

 

 

1. Przyjęcie w stylu organic nie musi być w rustykalnej aranżacji! Wręcz przeciwnie! Ten styl doskonale łączy się z elegancją i wyrafinowanymi aranżacjami w stylu północnych Włoch lub południowej Francji.

2. Biel i czerń w stylu organic? Ależ tak! Białe kwiaty i czarne dodatki to świetne połączenie!

3. Plaża to wymarzone miejsce na ślub w stylu organic. Bliskość natury to jeden z najważniejszych atutów tej stylistyki.

4. Nie obawiajcie się czarnego koloru! Nadaje on aranżacjom niepowtarzalny sznyt i klasę! Czarne szkło lub obrusy to doskonały pomysł.

5. Druhny w czarnych sukniach to propozycja dla odważnych. Jeśli pomysł ten wydaje się wam zbyt ekstrawagancki, to pomyślcie o czarnych dodatkach – butach, woalkach lub wstążkach do bukietów.

6. Organiczne przyjęcie weselne to przede wszystkim nisko przetworzone, regionalne i sezonowe przysmaki.

 


zdjęcia: PINTEREST