Bridelle Style Guide ORGANIC 5

by środa, 21 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ORGANIC

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

mandarynka / żółć / morela / róż / zieleń

 

Kolory uzupełniające

pomarańcz / niebieski / figa

 

Kwiaty

dalia / cynia / róża / rudbekia / słonecznik

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

DIY

naturalne materiały

owoce

 

 

 

1. Organic to szerokie pole do popisu aranżacji kolorystycznych. W wersji jesiennej są to przede wszystkim odcienie pomarańczu, rudości i żółtego. Sezonowe, jesienne kwiaty to przede wszystkim dalie, chryzantemy i anemony japońskie.

2. Papeteria z elementami złota świetnie wpisuje się w organiczną stylistykę z owocami i kwiatami sezonowymi.

3. Goście będą zachwyceni naturalnymi kosmetykami, które możecie samodzielnie przygotować! To nie jest trudne! Zapachową sól do kąpieli można bardzo prosto i szybko wykonać samodzielnie!

4. Świece i owoce na weselnych stołach pięknie podkreślają organiczny styl wesela.

5. Dodajcie do kompozycji kwiatowych pnącza, które swobodnie będą wychodzić z kompozycji. Rozrzucone na stole sezonowe owoce dodadzą koloru i charakteru stołom.

6. Organiczny tort weselny ozdobiony figami i kwiatami wygląda niezwykle szykownie! Łączenie owoców i kwiatów to świetny pomysł na wesele w każdym stylu.

 


zdjęcia: PINTEREST