Bridelle Style Guide ROMANTIC 1

by poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ROMANTIC

 

 

Styl uzupełniający

modern

 

Kolory przewodnie

biel / róż / złoto / pudrowy róż / malina

 

Kolory uzupełniające

brudna lawenda / jasny fiolet / herbata

 

Kwiaty

róża / peonia / asparagus / klematis / ostróżka

 

Pora roku

wiosna / lato / zima

 

Inspiracje

loft

Nowy Jork

pustynia

 

 

 

1. Styl romantyczny to niezwykle wdzięczna stylistyka dla panien młodych, które marzą o delikatnej i minimalistycznej, ale kobiecej aranżacji. Różowe akcenty najlepiej oddają charakter stylu romantic.

2. Romantyczna panna młoda to przede wszystkim dziewczęcy urok. Koronkowa suknia doskonale sprawdzi się w takiej stylizacji.

3. Romantyczny róż perfekcyjnie komponuje się ze złotymi dodatkami. Sztućce, naczynia lub wazoniki w kolorze złotym w połączeniu z różem tworzą ponadczasową aranżację.

4. Róż ma wiele odcieni i warto je łączyć ze sobą. Amarantowe, wpadające w karminowe tony dodatki papeteryjne pięknie podkreślą główną stylistkę przyjęcia.

5. Klasyka gatunku! Biały tort ozdobiony różowymi kwiatami – peoniami i jaskrami, prezentuje się niezwykle stylowo.

6. Dekoracja z asparagusa to lekka i genialna propozycja do zawieszenia nad stołami weselnymi.

 


zdjęcia: PINTEREST